prawdziwysekret.pl

Bepanthen Eye

Podrażnione i suche oczy to problem często dotykający osób pracujących przed komputerem, bądź w klimatyzowanym pomieszczeniu. Aby złagodzić to nieprzyjemne uczucie, apteka Gemini w swojej ofercie zawarła wysokiej jakości, skuteczny produkt. Na stronie internetowej http://www.aptekagemini.pl/bepanthen-eye-krople-do-oczu-20-sztuk-po-0-5ml.html znajdują się krople do oczu Bepanthen Eye, które kompleksowo zabezpieczą oko, tworząc na jego powierzchni specjalną warstwę ochronną. Nowoczesna formuła dodatkowo przyniesie natychmiastową ulgę, a także pozwoli pozbyć się zaczerwienień oraz uczucia pieczenia. Preparat ten doskonale radzi sobie również z mechanicznym podrażnieniem oka oraz problemami związanymi z niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego. Krople mają bardzo dobry skład, m.in.:

  • hialurinian sodu, który dzięki swoim właściwościom (dużej lepkości) zapewnia optymalny poziom nawilżenia i odbudowuje film łzowy,
  • prowitaminę B5 łagodzącą suchość oka, chroniąca i nawilżającą jego powierzchnię

Krople Bepanthen odpowiednie są dla osób w każdym wieku, również tych, które na co dzień korzystają z soczewek kontaktowych. Można je stosować kilka razy dziennie, w zależności od indywidualnej potrzeby. Optymalna dawką jest 1-2 kropli do każdego oka, które rozprowadzane są poprzez kilkukrotne mrugnięcie na całą jego powierzchnię. Produkt ten nie zawiera konserwantów. Opakowanie jest wygodne i ergonomiczne. Zawiera 20 ampułek, z czego w każdej z nich znajduje się 0,5 ml płynu. Nie zaburzają widzenia, dlatego można je stosować w każdej sytuacji.


Apteka Gemini
ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk
tel. 58 600-80-88

Zobacz także:

Psychoterapia par Wejherowo

Psychoterapia par Wejherowo

USG ortopeda - Warszawa

USG ortopeda - Warszawa

Psychoterapia dla par

Psychoterapia dla par

Wygodne łóżko szpitalne

Wygodne łóżko szpitalne

Dopalacze – groźny problem XXI wieku

Dopalacze – groźny problem XXI wieku