prawdziwysekret.pl

Tereny inwestycyjne

Marzy Ci się wyprowadzka z obecnego miejsca zamieszkania? Może chcesz zamienić mieszkanie na dom? A może też założyłeś rodzinę, ale nadal mieszkasz z rodzicami albo teściami? Czym prędzej pomyśl o własnym domu. Nie ma jak mieszkać u siebie. Mieszkanie u kogoś zawsze wiąże się z różnego rodzaju problemami. Również z kłótniami. Jak to się mówi – młodzi po ślubie powinni mieszkać osobno. Nawet jeżeli teście czy rodzice, z którymi mieszkasz, będą najbardziej życzliwymi osobami, prędzej czy później to nie wypali. A kłótnie niejedno kochające się małżeństwo doprowadziło do rozwodu. Na co więc czekasz? Aż ktoś „sprzątnie” Ci okazję sprzed nosa?

Domy oferowane przez ich właścicieli są doskonałe. Świetna lokalizacja to ich duży pozytyw. Domy posiadają działkę zieleni, na której będziesz mógł sadzić własne drzewa, uprawiać ogródek, zrobić altankę, w której będziesz odpoczywał w sobotnie wieczory. Czyż to nie piękna perspektywa? Dom posiada trzy pokoje, jedną sypialnię, jeden pokój dzienny, dwie kuchnie, trzy łazienki, kotłownię, pomieszczenie gospodarcze, biuro. Domy postawiono w 1990 roku. Lokalizacja domów to Poznań – Smochowice, ul. Myśliborska, dzielnica domków jednorodzinnych.

Jeżeli obiektem Twojego zainteresowania jest teren inwestycyjny, powinieneś również zainteresować się ofertą ze strony Anna.com.pl. Właściciele oferują działki i nieruchomości inwestycyjne z myślą o tym, aby przeznaczyć je pod budowę baz transportowych, hal magazynowych, spedycyjnych, zakładów produkcyjnych, hoteli, restauracji, centrów handlowych oraz innych infrastruktur przemysłowych. Tereny te są w pełni uzbrojone (w prąd, wodę, gaz, kanalizację).

Masz pomysł na swój własny biznes? To Twoje marzenie, które już od wielu lat chodzi Ci po głowie? W takim razie koniecznie skontaktuj się z właścicielami. Posiadają oni nieruchomości przemysłowe i tereny inwestycyjne, które mają doskonałą lokalizację, co z całą pewnością pozwoli zrealizować wszelkie plany inwestycyjne. Dobra lokalizacja jest podstawą sukcesu.

Real estate

  • Sprzedaż działek pod inwestycje

Anna Real Estate

60-955 Poznań
tel. +61-8411-810

Zobacz także:

Układanie kostki brukowej - Tarnowskie Góry

Układanie kostki brukowej - Tarnowskie Góry

Metalowe drzwi przeznaczone na zewnątrz

Metalowe drzwi przeznaczone na zewnątrz

Poznaj zalety płyt warstwowych

Poznaj zalety płyt warstwowych

Projekty domów energooszczędnych

Projekty domów energooszczędnych