prawdziwysekret.pl

Wycieczki dla szkół

Szkolne wycieczki bardzo często kojarzą się z nieciekawym dla uczniów zwiedzaniem zabytków. Aby uatrakcyjnić wyjazd, należy wybrać fascynujące miejsce, w którym zarówno dzieci, jak i nauczyciele będą czuli się dobrze. Wycieczkownia to biuro podróży, które wychodząc naprzeciw oczekiwaniom opiekunów organizuje niezwykłe wycieczki dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Głównymi kierunkami obieranymi przez przedsiębiorstwo jest Anglia i Francja. Z pewnością każdego uczestnika zachwyci Paryż, Reims, Londyn, czy też Lazurowe Wybrzeże. Biuro stawia na wysoką jakość, dlatego gwarantuje bezpieczne wyjazdy, pełne atrakcji i rozrywki. Program każdego z nich dostosowywany jest do wieku i oczekiwań podróżujących. Dla dzieci dobrym rozwiązaniem będzie wybór Disneylandu, dla starszych zaś – Luwru.

Bez wątpienia każdego zaciekawi wjazd na słynną wieżę Eiffla, czy przejażdżka London Eye. Profesjonalny i wykwalifikowany zespół firmy organizuje wycieczki ze szczególną starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, dlatego nie należy obawiać się żadnych przykrych niespodzianek, które niestety często występują, kiedy organizatorami są amatorzy. Zagraniczne kierunki są idealnym wyborem na miejsce integracji, świętowania sukcesów w nauce lub zakończenia roku szkolnego.

Przy okazji pozwalają na poznanie innej kultury, zwyczajów, ćwiczenie obcego języka, a także skosztowanie lokalnych, charakterystycznych dla danego regionu potraw. Dodatkowym atutem oferty jest jej niska cena. Proponowane wycieczki są również dobrym sposobem na zespolenie teamu w firmie. Kompleksowe informacje na temat działalności przedsiębiorstwa oraz urządzanych przez nie wyjazdów znajdują się na stronie internetowej.  


Biuro Podróży Wycieczkownia
Bażyńskich 8/33
87-100 Toruń
tel. 698149019

Zobacz także:

Oprowadzanie po zabytkach Warszawy

Oprowadzanie po zabytkach Warszawy